Оголошення

Хирівська міська рада Самбірського району Львівської області згідно розпорядження від 12.01.2021 року №15 оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

-  Начальника відділу організаційно-кадрової роботи Хирівської міської ради

Кваліфікаційні вимоги до кандитатів: Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

- Головного спеціаліста – юриста відділу організаційно-кадрової роботи Хирівської міської ради:

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.Без вимог до стажу роботи.

- Спеціаліста з інформаційних технологій відділу організаційно-кадрової роботи Хирівської міської ради:

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи

Начальника відділу служба у справах дітей Хирівської міської ради:

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Спеціаліст відділу служба у справах дітей Хирівської міської ради:

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

- Начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Хирівської міської ради:

- Спеціаліст відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Хирівської міської ради (4 вакансій):

- Начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, містобудування та архітектури Хирівської міської ради:

- Спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, містобудування та архітектури Хирівської міської ради (2 вакансії);

Начальник відділу відділу освіти, культури, молоді та спорту Хирівської міської ради:

Головний бухгалтер відділу освіти, культури, молоді та спорту Хирівської міської ради;

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Хирівської міської ради (3 вакансії);

- Головний спеціаліст фінансового відділу Хирівської міської ради;

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення.

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії виконавчого апарату міської ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції".

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надається головою конкурсної комісії Хирівської міської ради.

Подати документи для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади можна за адресою: 82060, Львівська область, Самбірський район, м.Хирів, вул. Василя Стуса, 24

Телефон для довідок: (067) 92-68-252

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 12 лютого 2021 року.

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Хирів         Виконавчий комітет  Хирівської міської ради Старосамбірського району Львівської області з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану на території міста, на підставі рішення виконавчого комітету Хирівської міської ради № 1182 від 21.12.2019р. «Про порядок проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м.Хирів» оголошує  конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Хирів (далі Конкурс).

13:56:00 27.12.2019

Виконавчий комітет  Хирівської міської ради Старосамбірського району Львівської області з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану на території міста, на підставі рішення виконавчого комітету Хирівської міської ради № 868 від 28.11.2018р. «Про порядок проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м.Хирів» оголошує  конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Хирів (далі Конкурс).

13:19:00 14.12.2018