Колектив Хирівської міської ради вітає з днем народження Мальчевську Марію Миколаївну

Дата: 30.07.2018 09:35
Кількість переглядів: 194

Колектив Хирівської міської ради, депутатський корпус та виконавчий комітет щиро вітають з днем народження депутата Хирівської міської ради Мальчевську Марію Миколаївну!

Бажаємо щоб доля була щедрою до Вас та берегла міцне здоров’я, дарувала безмежне людське щастя, невичерпну енергію, життєве довголіття. Нехай Вам повсякчас щастить на доброзичливих, порядних людей, які привноситимуть у Ваше життя яскраві, теплі події. Хай кожен день буде осяяний світлом добра і радості, а хмари тривог і розчарувань обминають небокрай Вашого життя. Зичимо Вам багато наповнених корисними справами на благо громади міста і земними радощами років та благополуччя в Вашій родині!

Міський голова  Іван Голубець

Колектив, Виконавчий комітет  та депутатський корпус Хирівської міської ради