ХИРІВСЬКА МІСЬКА РАДА

САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

4 сесія  8  скликання

проєкт       РІШЕННЯ

___ ___ 2021 року.                                                                         № ___

Про  встановлення  ставки транспортного

податку на території Хирівської ТГ

Керуючись ст.10,ст.267 Податкового Кодексу України, ст.26,63 Закону  України « Про місцеве самоврядування  в Україні»,сесія Хирівської міської ради

ВИРІШИЛА:

1. Встановити транспортний податок власникам легкових автомобілів, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

1. Ставку податку встановити з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку ( голова комісії -М.Рудавський).

Міський голова                                              Мирослава КОРОЛЮК