ХИРІВСЬКА МІСЬКА РАДА

від______.2021 р.                                                 № ____

Про  встановлення  ставки акцизного

податку

З метою виконання вимог Податкового кодексу України та збільшення надходжень до місцевого бюджету, керуючись п.24 ст.26 За-кону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, ст.10,п/п 213.1.9 п.213.1,п/п 215.10 п.215.3 ст.215 Податкового  Кодексу  України », сесія  Хирівської міської ради

ВИРІШИЛА :

1.Встановити  ставку  акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами  - 5 відсотків вартості  з ПДВ реалізованих через роздрібну торгівельну мережу підакцизних товарів .

2.Копію даного рішення направити в  Старосамбірську ДПІ ГУ ДПС у Львівській області .

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку  д.М.Рудавського).

Міський голова                                      Мирослава Королюк