До уваги підприємців

Дата: 13.03.2019 17:33
Кількість переглядів: 259

19 березня 2019 року в 13.30 годині    Старосамбірська районна державна адміністрація  спільно з Департаментом економічної політики Львівської облдержадміністрації організовує  зустріч з суб’єктами підприємницької діяльності. Метою заходу є вирішення галузевих проблем підприємницької діяльності, покращення зовнішньоекономічного  та інвестиційного клімату, промоції регіону та розширення експортних можливостей.

На зустрічі підприємці зможуть ознайомитися, які торгові місії організовуються, як вийти на нові ринки збуту, як працює супровід експортера і супровід інвестиційних проектів та чим можуть їм допомогти в обласній чи  районній державних адміністраціях. Зустріч відбудетьсь за адресою: м. Старий Самбір, вул. Л.Галицького,40, сесійний зал районної ради в 13.30 год. 19 березня 2019 року.