Дата: від до Скинути

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Хирів         Виконавчий комітет  Хирівської міської ради Старосамбірського району Львівської області з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану на території міста, на підставі рішення виконавчого комітету Хирівської міської ради № 1182 від 21.12.2019р. «Про порядок проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м.Хирів» оголошує  конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Хирів (далі Конкурс).

14:06 27.12.2019

Увага! Важлива інформація про скликання ХХXVIІІ сесії VII демократичного скликання Хирівської міської ради

Керуючись Конституцією України, ст.46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати тридцять восьму сесію сьомого демократичного скликання Хирівської міської ради на 19 квітня 2019 року. Сесія відбудеться о 16.00 годині в приміщені міської ради.

15:41 12.04.2019

9 березня субота

1500 - Панахида та покладання квітів біля погруддя Т.Г.Шевченка

15:00 08.03.2019

Увага! Важлива інформація про скликання ХХXVIІ сесії VII демократичного скликання Хирівської міської ради

Керуючись Конституцією України, ст.46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати тридцять сьому сесію сьомого демократичного скликання Хирівської міської ради на 13 лютого 2019 року. Сесія відбудеться о 15.00 годині в приміщені міської ради.

12:37 08.02.2019