Відділ служба у справах дітей

03.12.2021р. працівники відділу служби у справах дітей та інспектор соціального захисту населення Хирівської міської ради взяли участь у проведенні онлайн вебінару "Повноваження територіальних громад з питань забезпечення та дотримання прав дитини: вимоги закону "в рамках проекту "Розвиток потенціалу соціальних служб в Україні", який реалізується спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Громадською спілкою "Українська мережа за права дитини". Щиро дякуємо за можливість отримання змістовної інформації для подальшої праці в сфері захисту прав дитини.

Спеціаліст відділу сдужби у справах дітей Хирівської міської ради Лешик О.В. прийняла участь

у II обласному форумі з питань запобігання та протидії насильству "Діймо разом проти насильства",

який відбувся 26.11.2021р. у м. Львів.

Робити подарунки завжди приємно, а особливо тоді коли їх потребують і чекають. І ось 04.11.2021р. працівники відділу служби у справах дітей Хирівської міської ради відвідали багатодітну сім'ю, яка знаходиться в складних життєвих обставинах, для того щоб подарувати радість дітям та необхідні речі. До благодійної збірки долучилися : працівники відділу служби у справах дітей, працівники Хирівської міської ради, БФ "Маленькі мрії" та БФ "Рідні".

Дякуємо усім небайдужим хто відгукнувся для того, щоб зробити щасливішими дітей, які так чекають.

З метою запобігання негативним проявам в дитячому середовищі, покращення профілактичної роботи серед неповнолітніх, попередження підліткової злочинності у Хирівській ТГ. Працівниками відділу служби у справах дітей Хирівської міської ради, сектору ювінальної превенції, відділу овіти, культури, молоді та спорту 21 жовтня 2021р., було здійснено профілактичний рейд "Вокзал", "Діти вулиці", "Підліток" в м. Хирів.

Хирівська ТГ приєднується до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". Для того, щоб зосередити зусилля заради об'єднуючої мети : збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити соціальни простір вільний від насильства. 21 жовтня 2021р. відділом службою у справах дітей та працівником сектору ювенальної превенції було розроблено регіональний План проведення заходів в рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства".