Програма святкування Шевченківських днів у Хирові

Тарас Шевченко - поет, драматург, прозаїк, мислитель, історик, етнограф, фольклорист, який залишив велику образотворчу спадщину - понад тисячу творів. Щороку в Україні відзначають Шевченківські дні 9 і 10 березня, які припадають на роковини народження і смерті Тараса Шевченка. Цього року Україна відзначає 207 річницю з дня народження великого українського поета.

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Хирів         Виконавчий комітет  Хирівської міської ради Старосамбірського району Львівської області з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану на території міста, на підставі рішення виконавчого комітету Хирівської міської ради № 1182 від 21.12.2019р. «Про порядок проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м.Хирів» оголошує  конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Хирів (далі Конкурс).

Увага! Важлива інформація про скликання ХХXVIІІ сесії VII демократичного скликання Хирівської міської ради

Керуючись Конституцією України, ст.46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати тридцять восьму сесію сьомого демократичного скликання Хирівської міської ради на 19 квітня 2019 року. Сесія відбудеться о 16.00 годині в приміщені міської ради.

9 березня субота

1500 - Панахида та покладання квітів біля погруддя Т.Г.Шевченка