Рік дистанційного навчання у школах: досвід України та Чехії

Рік дистанційного навчання у школах: досвід України та Чехії 20 квітня 2021 року відбувся міжнародний онлайн-семінар «Дистанційне навчання у школах: досвід Чеської Республіки», організований Державною службою якості освіти України спільно з Асоціацією з міжнародних питань Чеської Республіки.

Річний план роботи школи як частина стратегії розвитку

Річний план роботи школи як частина стратегії розвитку Після розроблення стратегії розвитку школи перед директоромпостає важливе завдання – втілити її у життя. Заклад реалізує стратегію через систему планування, в основою якої — річний план роботи школи. Річний план дає змогу директоровіефективно організувати поточну діяльність закладу.

В заяві про реєстрацію за формою № 1-ПРРО суб’єкти господарювання мають вказувати типи програмних реєстраторів розрахункових операцій

Старосамбірська    ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує що реєстрація ПРРО проводиться на підставі заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО.

Звільнення від сплати єдиного внеску

Старосамбірська   ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує платникам податків про те, що з 1 січня 2021 року запрацювала норма Закону України від 13 травня 2020 року №592-IX «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації зі сплати єдиного внеску.

Підприємцям – платникам єдиного податку: коли застосовувати касовий апарат?

Старосамбірська   ДПІ ГУ ДПС у Львівській області звертає увагу, що фізичні особи – підприємці, платники єдиного податку другої – четвертої груп у разі перевищення у I кварталі 2021 року обсягу доходу у розмірі 1 млн 320 тис. грн зобов’язані при здійсненні готівкових розрахунків застосовувати реєстратори розрахункових операцій або програмні РРО.

Рекомендуємо активно використовувати електронний формат спілкування з податковою службою

Старосамбірська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області в зв’язку з посиленням карантинних заходів, закликає платників податків утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби та користуватися електронними сервісами ДПС для подання звітності, сплати податків та отримання адміністративних послуг.

Декларацію про майновий стан і доходи за 2020 рік можна подати засобами електронного зв’язку

Старосамбірська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує про можливість подання  податкової декларації про майновий стан і доходи до контролюючого органу засобами електронного зв’язку в електронній формі.