День захисту дітей у ЗДО "Віночок" м.Хирова

У ЗДО "Віночок" м.Хирова відбулося святкування Дня захисту дітей. Вихованці закладу активно провели час: танцювали, співали, брали участь у різних змаганнях. Організували свято вихователі дитячого садочку.

День захисту дітей у Хирові

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

"ЗОЛОТИЙ КОЛОС 2021"

"ЗОЛОТИЙ КОЛОС 2021". ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА РЕГІОНАЛЬНОГО ФУТБОЛЬНОГО ФЕСТИВАЛЮ!!! М. ДОБРОМИЛЬ. " ЛАФОРТ - АРЕНА". 27.05. 2021 р.

І етап Регіонального футбольного фестивалю ,,ЗОЛОТИЙ КОЛОС-2021"

21 травня 2021 року проведено І етап Регіонального футбольного фестивалю ,,ЗОЛОТИЙ КОЛОС-2021" серед шкільних команд старостинських округів Хирівської територіальної громади. У ньому взяли участь 14 команд юнаків 2005-2006, 2007-2008, 2009-2010 років народження, якими було охоплено 164 учні 5-11 класів.